» Contact

Almat Laren

Bezoekadres:
Stoomdijk 13-15
7245 PN Laren (Gld)

Contact:
Tel. 0573 - 44 80 80

KVK NR: 080669684
BTW NR: NL804880116B01




Grotere kaart weergeven

Contact

 Functie TelefoonEmail 
Directie      
Gerko Roekevisch Algemeen Directeur 0573 - 44 80 80 g.roekevisch@almatlaren.nl
       
Administratie     administratie@almatlaren.nl
Richard Enzerink Administrateur 0573 - 44 80 80 r.enzerink@almatlaren.nl
Ingrid Pompe Administratieve ondersteuning 0573 - 44 80 80 i.pompe@almatlaren.nl
       
Verkoop Algemeen 0573 - 44 80 80  
Fred Versteege Industriële Machines / Verreikers & Hoogwerkers 06 - 20 61 53 62 f.versteege@almatlaren.nl
Fons Arkes Meeneemheftrucks / Hoogwerkers 06 - 23 22 88 88
f.arkes@almatlaren.nl
Jeroen Jacobs Grondverzet 06 - 13 09 86 76 j.jacobs@almatlaren.nl
Sander Pluimers Groentechniek 06 - 30 61 86 89 s.pluimers@almatlaren.nl
       
Verhuur     verhuur@almatlaren.nl
Marco Waninge Verhuur planner/administrateur 0573 - 44 80 82 

m.waninge@almatlaren.nl

       
Magazijn   0573 - 44 80 84 magazijn@almatlaren.nl
Herman Schoenmakers     h.schoenmakers@almatlaren.nl
Joop Nijman     j.nijman@almatlaren.nl
Erwin Lenderink     e.lenderink@almatlaren.nl
Gert Paalman     g.paalman@almatlaren.nl
       
Service & Werkplaats   0573 - 44 80 86 werkplaats@almatlaren.nl
Marco Dreteler Werkplaats en service coördinator   m.dreteler@almatlaren.nl
Bernd Henk Voskamp Werkplaats en service planning/administratie   b.voskamp@almatlaren.nl
       
Tuin & Park   0573 - 44 80 88 tuinpark@almatlaren.nl
Dinant Stegeman Werkplaats en service coördinator   d.stegeman@almatlaren.nl
Henri van den Bos     h.vandenbos@almatlaren.nl
Andre Klein Brinke     a.kleinbrinke@almatlaren.nl
image

Almat nieuws

Vacature Medewerker Verhuur

Vacature Medewerker Verhuur
27-11-2017


Onze Tuin & Park afdeling groeit...

Onze Tuin & Park afdeling groeit...
18-10-2017

• Bekijk al het nieuws

Occasions


onderdelen

Almat Laren

Bezoekadres:

Stoomdijk 13-15

7245 PN Laren Gld

Telefoon: 0573 - 44 80 80

 

Postadres:

Postbus 130

7240 AC Lochem

Email: info@almatlaren.nl