Almat Laren » Nieuws » Algemeen » Blue Thunder Tractorpulling stopt

Blue Thunder Tractorpulling stopt

Blue Thunder Tractorpulling stopt

17-07-2020

Almat is sinds 2009 sponsor van Tractorpulling team Blue Thunder. Onze vertegenwoordiger Jeroen Jacobs en monteur Derk Willems zijn teameigenaren en ook monteur Arjan Haytink is onderdeel van dit team. Deze sport bracht ons in contact met een interessante doelgroep. Helaas hebben ze recent besloten te stoppen met tractorpulling.

Zie onderstaande bericht: 

"Na vele jaren actief te zijn geweest in diverse divisies hebben wij met pijn in ons hart besloten om te stoppen met tractorpulling. Om in de top mee te kunnen doen is er met ons beschikbare budget een onhaalbare situatie geworden. In de afgelopen jaren hebben we diepte punten gehad maar ook veel mooie hoogte punten zoals 3x gekozen tot puller of the year in 3 divisies. Ook de overwinningen op onze thuis wedstrijd in Lochem met al onze fans zullen we nooit vergeten.
Wij willen de NTTO , wedstrijd organisatoren, collega teams bedanken voor de fijne samenwerking. Extra willen we al onze sponsoren, familie en team leden bedanken want zonder die steun en hulp was het onmogelijk geweest.
Wij wensen jullie allen veel succes. 

Groeten Derk / Jeroen en team Blue Thunder
Tractorpulling team Trackpointer Blue Thunder."

Wij zijn altijd een trotse sponsor geweest van dit vooruitstrevende en professionele team. Namens Almat Laren willen wij Jeroen, Derk, Arjan en de rest van team Blue Thunder bedanken voor de mooie jaren als trotse sponsor! Met als hoogtepunt ieder jaar de gezamenlijke bbqmiddag op de TractorPulling Lochem. 

 

 

Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround Collega Richard Enzerink fietst voor het goede doel! Nieuwe AED in buitenkast bij Almat Vacature bij Almat Laren | Intern Transport vertegenwoordiger Vernieuwde hydrauliekruimte Jan Loman met pensioen Blue Thunder Tractorpulling stopt 2019 dodelijkste jaar door arbeidsongevallen: hoe veilig werk jij eigenlijk? Aangepaste openingstijden Bevrijdingsdag & Hemelvaart Mededeling in verband met het Coronavirus Almat gaat een stapje verder: service & onderhoud Vanaf 1 januari verplicht de gordel in de trekker Aangepaste openingstijden december 2019 NL staat op slot, politiek trek 't vlot Nieuwe machines afgeleverd Het nieuwe tanken: het verschil tussen Euro 95 (E5) en E10 Nieuwe Manitou MT933 voor Solarama Laren Wij zoeken een Intern Transport servicemonteur Wij zoeken een machinetechneut! - Vacature is ingevuld Hemelvaart & Pinksteren Steeds meer dodelijke ongevallen door gebruik van (oudere) heftrucks. Aangepaste openingstijden Artikel in Bouwmachines nummer 10 Compacte wielladers winnen aan populariteit Aangepaste openingstijden - Decembermaand Geslaagde 34e editie van TractorPulling Lochem Almat Klanttevredenheidsonderzoek Vandaag gewijzigde sluitingstijd Aangepaste openingstijden - Almat Occasions - Kubota KX080-4 Almat 12,5 jaar! Manitou werkbak met open voorkant en bediening vanuit de cabine SVDO Tourbuffels - Mountainbikemania Telefonie problemen TractorPulling Lochem / Blue Thunder 50% korting op onze werkschoenen Transport Compleet Hardenberg Almat 4-sterren dealer/importeur Manitou COM-Keur en VEBIT keur samen verder als VA-Keur! Almat: aangepaste openingstijden 2015-2016 Het is weer tijd voor de winterbeurt! Personele wijzigingen per 1 januari 2016 Almat minder goed bereikbaar Almat sponsor koffiebekers bij v.v. Witkampers, Vorden & SVBV Barchem Digitale bedrijfspresentatie GESTOLEN! STOLEN! GESTOHLEN! Voorlichting/informatie T-rijbewijs 't Geet weer gebeuren! Diverse Facebook winacties bij Almat De nieuwe Blue Thunder Gelegenheidssponsor SidecarXperience Personele wijzigingen Almat Laren De vierde en laatste winnaar van de Almat Clubactie: Sportclub Lochem Finalist 'De Sterkste Schakel' van Driesteden BUSINESS De nieuwe Almat website staat online! Derde winnaar van de Almat Clubactie: 't Laerveld Marokkaans avontuur voor Van Merksteijn Motorsport Nieuwe Mercedes Benz Actros voor Almat Laren v.v. Witkampers winnaar eerste clubactie Tweede winnaar van de Almat Clubactie: LGV
image

Almat nieuws

Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround

Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround
15-07-2021


Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht

Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht
15-07-2021

• Bekijk al het nieuws

Occasions


onderdelen

Almat Laren

Bezoekadres:

Stoomdijk 13-15

7245 PN Laren Gld

Telefoon: 0573 - 44 80 80