Almat Laren » Nieuws » Algemeen » Vacature Planner afdeling Verhuur

Vacature Planner afdeling Verhuur

Vacature Planner afdeling Verhuur

Vanwege interne verschuivingen zijn wij per direct op zoek naar een planner op onze afdeling verhuur.

Almat Laren is een veelzijdig mechanisatiebedrijf in het Gelderse Laren. Wij verkopen en verhuren machines, verzorgen het onderhoud en voeren reparaties uit. Als planner op de afdeling verhuur heb je te maken met zowel particuliere als zakelijke klanten, maar ook in de evenementenbranche zijn wij een veel geziene partner. De machines die wij verhuren zijn zeer divers; van verreikers en hoogwerkers tot heftrucks en graafmachines en van golfkarren tot aan houtversnipperaars. Wij hebben een eigen vrachtwagencombinatie waarmee we de machines kunnen bezorgen op elke gewenste locatie. 

Wat ga je bij ons doen?
• Je bent een van de twee aanspreekpunten binnen onze verhuur afdeling; 
• Je beheert en de coördineert de uitgifte en inname van onze verhuurmachines;
• Je zorgt voor een correcte administratieve afhandeling;
• Je regelt verhuurmachines op locatie in geheel Europa;
• Je beheert de transportplanning binnen ons bedrijf;
• Tijdens het festivalseizoen voorzie je diverse grote festivals van alle benodigde machines
• Je werkt nauw samen met de andere afdelingen binnen ons bedrijf;
• Je denkt mee met het uitwerken van innovatieve oplossingen t.b.v. ons verhuurpark.

Wat verwachten wij van je?
• Sterke affiniteit met techniek;
• Goede beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift;
• Goede contactuele vaardigheden en een klantgerichte opstelling;
• Goede kennis van het Office pakket (Word / Excel);
• Zelfstandige en flexibele werkhouding, geen 8 tot 5 mentaliteit;
• Je bent stressbestendig;
• Je bent bereid om één keer per 4 weken op zaterdagochtend te werken;
• In het bezit van Rijbewijs B. Rijbewijs E is een pre;
• Woonachtig in de regio Laren GLD is een pre.

Wat bieden wij jou?
• Een zeer diverse baan op basis van een 40-urige werkweek;
• Collegiale werksfeer binnen een enthousiast team en een veelzijdig bedrijf;
• Werken met een breed machineassortiment;
• Werken binnen een variërende klantenkring;
• Een salaris dat past bij het niveau van de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden.


Ben jij enthousiast geworden van deze vacature en zie jij jezelf al deel uit maken van ons team? Mail dan je sollicitatiebrief & cv voor 10 oktober 2018 naar:

Almat Laren, dhr. M. Waninge

verhuur@almatlaren.nl


Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Hemelvaart & Pinksteren Steeds meer dodelijke ongevallen door gebruik van (oudere) heftrucks. Aangepaste openingstijden Vacature Magazijn medewerker Artikel in Bouwmachines nummer 10 Vacatures bij Almat Laren Vacature Meewerkend Magazijnchef Vacature Planner afdeling Verhuur Vacature Intern Transport Servicemonteur Compacte wielladers winnen aan populariteit Aangepaste openingstijden - Decembermaand Vacature Medewerker Verhuur Geslaagde 34e editie van TractorPulling Lochem Almat Klanttevredenheidsonderzoek Vandaag gewijzigde sluitingstijd Vacature Servicemonteur Grondverzet Aangepaste openingstijden - Almat Occasions - Kubota KX080-4 Almat 12,5 jaar! Manitou werkbak met open voorkant en bediening vanuit de cabine SVDO Tourbuffels - Mountainbikemania Telefonie problemen TractorPulling Lochem / Blue Thunder Vacature Allround 1ste werkplaatsmonteur Vacature Meewerkend Voorman 50% korting op onze werkschoenen Transport Compleet Hardenberg Manitou Palletwagen Almat 4-sterren dealer/importeur Manitou Almat zoekt monteurs! COM-Keur en VEBIT keur samen verder als VA-Keur! Almat: aangepaste openingstijden 2015-2016 Het is weer tijd voor de winterbeurt! Personele wijzigingen per 1 januari 2016 Almat sponsor koffiebekers bij v.v. Witkampers, Vorden & SVBV Barchem Digitale bedrijfspresentatie Vacature Allround Service Monteur GESTOLEN! STOLEN! GESTOHLEN! Voorlichting/informatie T-rijbewijs 't Geet weer gebeuren! Diverse Facebook winacties bij Almat De nieuwe Blue Thunder Gelegenheidssponsor SidecarXperience Personele wijzigingen Almat Laren De vierde en laatste winnaar van de Almat Clubactie: Sportclub Lochem Finalist 'De Sterkste Schakel' van Driesteden BUSINESS De nieuwe Almat website staat online! Derde winnaar van de Almat Clubactie: 't Laerveld Marokkaans avontuur voor Van Merksteijn Motorsport Nieuwe Mercedes Benz Actros voor Almat Laren v.v. Witkampers winnaar eerste clubactie Tweede winnaar van de Almat Clubactie: LGV
image

Almat nieuws

Manitou 2550 roterende verreiker voor EnergieControl NL

Manitou 2550 roterende verreiker voor EnergieControl NL
18-06-2019


Vernieuwing/uitbreiding verhuurvloot

Vernieuwing/uitbreiding verhuurvloot
12-06-2019

• Bekijk al het nieuws

Occasions


onderdelen

Almat Laren

Bezoekadres:

Stoomdijk 13-15

7245 PN Laren Gld

Telefoon: 0573 - 44 80 80