Almat Laren » Nieuws » Algemeen » Vacature bij Almat Laren | Intern Transport vertegenwoordiger

Vacature bij Almat Laren | Intern Transport vertegenwoordiger

Vacature bij Almat Laren | Intern Transport vertegenwoordiger

15-01-2021

Wij zijn op zoek naar een vertegenwoordiger Intern Transport*. Een man of vrouw die affiniteit heeft met onder andere heftrucks, magazijntrucks, pallettrucks en stapelaars en op zoek is naar een uitdagende en afwisselde functie waarin je de ruimte krijgt om je te ontwikkelen.

 

Wat ga je bij ons doen?

Als vertegenwoordiger ben je het aanspreekpunt voor (potentiële) relaties op het gebied van Intern Transport* in ons ruime werkgebied. Je onderhoudt contact met bestaande relaties, denkt mee en werkt actief aan het werven van nieuwe opdrachten.

Wat verwachten wij van je? 

 • Je hebt affiniteit met de verkoop en techniek van Intern Transport machines;
 • je bent een echte doener;
 • je beheerst de Nederlandse, Duitse en Engelse taal;
 • je bent enthousiast, gemotiveerd en beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden.Het is voor jou geen probleem om:

 • een verkoop- en/of onderhandelingsgesprek te voeren;
 • een offerte en verkoopcontract uit te werken;
 • mee te denken over eventuele marketingacties ter promotie van de intern transport machines;
 • regelmatig onderweg te zijn;
 • zelfstandig, resultaat- en oplossingsgericht te werken;

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende, zelfstandige en afwisselende functie met veel verantwoordelijkheid binnen een klein verkoopteam. Er is genoeg ruimte voor zelfontwikkeling binnen ons bedrijf;
 • een salaris dat afhankelijk is van je opgedane en relevante werkervaring;
 • goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • een auto, telefoon en laptop


Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief & cv naar:
Almat Laren - t.a.v. Dhr. G. Roekevisch 
g.roekevisch@almatlaren.nl

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

*Intern Transport: heftrucks, magazijntrucks, pallettrucks, stapelaars, platformwagens- en trekkers, orderverzameltrucks en voorzetapparatuur.

Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround Collega Richard Enzerink fietst voor het goede doel! Nieuwe AED in buitenkast bij Almat Vacature bij Almat Laren | Intern Transport vertegenwoordiger Vernieuwde hydrauliekruimte Jan Loman met pensioen Blue Thunder Tractorpulling stopt 2019 dodelijkste jaar door arbeidsongevallen: hoe veilig werk jij eigenlijk? Aangepaste openingstijden Bevrijdingsdag & Hemelvaart Mededeling in verband met het Coronavirus Almat gaat een stapje verder: service & onderhoud Vanaf 1 januari verplicht de gordel in de trekker Aangepaste openingstijden december 2019 NL staat op slot, politiek trek 't vlot Nieuwe machines afgeleverd Het nieuwe tanken: het verschil tussen Euro 95 (E5) en E10 Nieuwe Manitou MT933 voor Solarama Laren Wij zoeken een Intern Transport servicemonteur Wij zoeken een machinetechneut! - Vacature is ingevuld Hemelvaart & Pinksteren Steeds meer dodelijke ongevallen door gebruik van (oudere) heftrucks. Aangepaste openingstijden Artikel in Bouwmachines nummer 10 Compacte wielladers winnen aan populariteit Aangepaste openingstijden - Decembermaand Geslaagde 34e editie van TractorPulling Lochem Almat Klanttevredenheidsonderzoek Vandaag gewijzigde sluitingstijd Aangepaste openingstijden - Almat Occasions - Kubota KX080-4 Almat 12,5 jaar! Manitou werkbak met open voorkant en bediening vanuit de cabine SVDO Tourbuffels - Mountainbikemania Telefonie problemen TractorPulling Lochem / Blue Thunder 50% korting op onze werkschoenen Transport Compleet Hardenberg Almat 4-sterren dealer/importeur Manitou COM-Keur en VEBIT keur samen verder als VA-Keur! Almat: aangepaste openingstijden 2015-2016 Het is weer tijd voor de winterbeurt! Personele wijzigingen per 1 januari 2016 Almat minder goed bereikbaar Almat sponsor koffiebekers bij v.v. Witkampers, Vorden & SVBV Barchem Digitale bedrijfspresentatie GESTOLEN! STOLEN! GESTOHLEN! Voorlichting/informatie T-rijbewijs 't Geet weer gebeuren! Diverse Facebook winacties bij Almat De nieuwe Blue Thunder Gelegenheidssponsor SidecarXperience Personele wijzigingen Almat Laren De vierde en laatste winnaar van de Almat Clubactie: Sportclub Lochem Finalist 'De Sterkste Schakel' van Driesteden BUSINESS De nieuwe Almat website staat online! Derde winnaar van de Almat Clubactie: 't Laerveld Marokkaans avontuur voor Van Merksteijn Motorsport Nieuwe Mercedes Benz Actros voor Almat Laren v.v. Witkampers winnaar eerste clubactie Tweede winnaar van de Almat Clubactie: LGV
image

Almat nieuws

Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround

Vacature! Werkplaatsmonteur - Allround
15-07-2021


Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht

Kom jij ons team versterken? Servicemonteur gezocht
15-07-2021

• Bekijk al het nieuws

Occasions


onderdelen

Almat Laren

Bezoekadres:

Stoomdijk 13-15

7245 PN Laren Gld

Telefoon: 0573 - 44 80 80