Klimmen tegen MS voor ovERWINms
Klimmen tegen MS is een actie om geld in te zamelen voor onderzoek naar de ziekte MS, onder de naam ovERWINms. Onze collega Erwin Lenderink kreeg enkele jaren geleden de diagnose MS. Erwin woont in Almen, en daarom hebben verschillende (oud-)Almenaren samen de Mont Ventoux beklommen. Sommigen hebben dit zelfs twee keer gedaan. De meeste deelnemers deden dit met de fiets, maar er waren ook twee mensen die te voet de berg bedwongen. Het was een geweldige prestatie van iedereen en ze hebben samen ruim €26.000 opgehaald.
Onderstaande ontvingen wij van een van de deelnemers:Het is een geweldige dag geweest, met veel emotie, maar ook met hele mooie momenten. Een van die mooie momenten was wel de aankomst van Erwin met zijn vrouw en kinderen. Zij hebben het laatste stukje met hem meegefietst, nadat zij zelf al de berg hadden beklommen, echt een kippenvelmoment. Wat ook erg mooi om te zien was, dat er de hele dag iemand uit het team met Erwin meegefietst is, als een soort “Buddy”. Ook de binnenkomst van een Almat medewerker en collega van Erwin, die met een andere actiegroep meedeed, was mooi om te zien. Tijdens de dagen in Frankrijk, bleven de donaties voor het team maar binnenstromen, met als resultaat ruim € 26.000.- voor het team ovERWINms en totaal ruim € 725.000.- als voorlopige eindstand voor de actie: Klimmen tegen MS.
Wensink (Ster Verhuur) en Almat hebben gezamenlijk een bus beschikbaar gesteld voor het vervoer, van en naar Frankrijk. Maar ook op de dag zelf was deze bus erg belangrijk voor het vervoer naar de start en als een soort mobiele verzorgingspost en materiaalwagen, waar ook door andere deelnemers graag gebruik van is gemaakt. Waarvoor heel veel dank.
Al met al een geweldige week met een hele mooie opbrengst en mocht er naar aanleiding van bovenstaande, nog iemand willen doneren, dan kan dat nog steeds. https://klimmentegenms.moves.ms/teams/overwinm
Team ovERWINms bedankt iedereen die, op wat voor manier dan ook, een bijdrage geleverd heeft aan dit succes.