
De MP653 XC heeft de breedste snijbreedte
24 mei 2023
De MP653 XC is een commerciële draaimaaier met een superbreed gebied kantelsensortechnologie...
Eén van de belangrijkste kenmerken is het lage eigen gewicht. De hefcapaciteit bedraagt 1250 kg voor de ULM 412 en 1500 kg voor de ULM 415, met een hefhoogte van 4.30m. Hierdoor is er de mogelijkheid om ze te vervoeren op een trailer (3500 kg), want het eigen gewicht is -afhankelijk van uitvoering en opties- beperkt tot:
● 2550-2750 kg voor de ULM412H
● 2700-2900 kg voor de ULM415H
De machine zal beschikbaar zijn in drie afwerkingsniveaus: Essential, Comfort en Classic. Daarnaast zijn er drie types snelwissel voorzien: 4-punts, Euro en Skid steer, met een compleet gamma gehomologeerde accessoires.
Beide verreikers bieden met behulp van een tweedelige telescoopmast een maximale hefhoogte van 4,3 meter. Ook in deze editie heeft Manitou weer voor een Yanmar motor gekozen; een driecilinder motor met een vermogen van 35 pk (25,7kW) en gekoppeld aan een hydrostatische vierwielaandrijving.
De ULM is uitgevoerd met de JSM Joystick voor bediening van de hydraulische functies, net als de andere verreikers in de MLT serie. De joystick is bevestigd op de armsteun die meebeweegt met de bestuurdersstoel.
Ook nieuw is dat de ULM kn worden uitgevoerd met verschillende snelwissel koppelingen voor de aanbouwdelen.
De MP653 XC is een commerciële draaimaaier met een superbreed gebied kantelsensortechnologie...
Na 37 jaar trouwe dienst bij Almat, waarvan maar liefst 17 jaar in het magazijn, zal Herman...
Manitou, een bedrijf dat altijd voorop loopt in de nieuwste technologieën, begint nu met de...
Wat is volgens jou de beste aanwinst van ULM? De uitspraak van de rechters is bekend! In 2022/2023...
Op 29 & 30 maart (met uitloop naar 31 maart) zullen er dakwerkzaamheden worden verricht bij...
Ben jij op zoek naar de nieuwste en meest geavanceerde tuin- en groentechniekmachines? Heb je...
Efficiencyvoordelen van keurregistratieportal worden volop benutSteeds meer gemeenten en andere...
Op 7 februari jl. vond in Mechelen (België) de jaarlijkse Manitou dealermeeting plaats.Tijdens...
BouwMachines teste deze keer niet één, maar twee machines getest. We zetten de...